http://topqualityessays.com

System automatycznego przetwarzania faktur

Czy wiesz ile kosztuje Cię wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu firmy? Stracony czas i nierzadko koszty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych w skali roku.  Współpracując z nami te pieniądze pozostają w Twojej kieszeni. Wdrażając rozwiązania, jakie oferuje Active Text zaoszczędzisz nawet do 50 procent kosztów związanych z przetwarzaniem dokumentów.

Active Text oferuje szeroką gamę wysoce innowacyjnych rozwiązań związanych z kompleksową digitalizacją danych: od skanowania dużych wolumenów dokumentów papierowych, przez przygotowanie semantycznego ich opisu, po export rozpoznanych danych do systemu klienta.
Proponowane usługi, dzięki wykorzystaniu technologii OCR (Optical Character Recognition), zaawansowanych algorytmów przetwarzania obrazów oraz semantycznej analizy dokumentów, zapewniają wysoką skuteczność zamiany papierowych informacji w dane cyfrowe.

schemat

System Digitalizacji Faktur usprawnia zamianę papierowych faktur na dane które można zaimportować do systemu księgowego.  Zeskanowane faktury klient za pomocą programu dostarczanego wraz z usługą wysyła na portal Active Text. Aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa przed wysłaniem dane są szyfrowane kluczem dostarczonym na pamięci USB. Po przetworzeniu faktur są one sciągne i deszyfrowane w systemie klienta umożliwiając ich import do systemu finansow-księgowego.